WR9HE500CCP-F(R6B)
WR9HE500CCP-F(R6B)
WR9HE500CCP-F(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1466-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WR9HE500CCP-F(R6B)
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 6 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
WR9HE500CCP-F(R6B) Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Vast blad
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,62" L x 1,00" B x 2,02" H (66,5mm x 25,5mm x 51,3mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CB, cULus, EAC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
6 W