TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1272-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9CI1670LCP-N(R6B)
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Gedetailleerde beschrijving
24V 40 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
TR9CI1670LCP-N(R6B) Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Toepassingen
ITE (commercieel)
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
48,4" (1,23 m)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,37" L x 2,05" B x 1,27" H (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm)
Spanning - uitgang
24V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
1,67A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
40 W