WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1536-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WR9QE500LCP-N(R6B)
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Gedetailleerde beschrijving
12V 6 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
WR9QE500LCP-N(R6B) Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
72" (1,83m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade (apart verkocht)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
1,59" L x 2,52" B x 1,18" H (40,5mm x 64,0mm x 30,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
BSI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
6 W