HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
Productnummer DigiKey
1885-1008-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HW1S-2TF10
Beschrijving
SWITCH SELECT 2POS SPST 10A 110V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Selektorkontakter 2 posities SPST-NO 10A (AC), 8A (DC) 110 V Paneelmontage
Categorie
Nominale spanning - DC
24 V
Fabrikant
IDEC
Verlichting
Niet-verlicht
Serie
Type montage
Paneelmontage
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Schroefklem
Status onderdeel
Actief
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 22,30mm dia
Type
Standard
Bescherming tegen binnendringen
IP65 - stofdicht, waterbestendig
Circuit
SPST-NO
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 50°C
Aantal posities
2
Diepte achter flens
48,50mm
Schakelfunctie
Off-On
Mechanische levensduur
500.000 cycli
Nominale stroom (A)
10A (AC), 8A (DC)
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, CSA, TÜV, UL
Nominale spanning - AC
110 V