HW1B-M1F10-G
HW1B-M1F10-G
HW1B-M1F10-G
Productnummer DigiKey
1885-1073-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HW1B-M1F10-G
Beschrijving
22MM PUSHBUTTON GREEN
Nominale spanning - DC
24 V
Serie
Markering actuator
Geen markering
Kleur - actuator/dop
Groen
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 22,30mm dia
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 50°C
Nominale stroom (A)
10A (AC), 8A (DC)
Basisproductnummer
Nominale spanning - AC
110 V