HW1B-M1F10-B
Productnummer DigiKey
1885-HW1B-M1F10-B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HW1B-M1F10-B
Beschrijving
22MM PUSHBUTTON BLACK
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPST-NO Standard Paneelmontage, voorkant
Categorie
Nominale spanning - AC
110 V
Fabr.
Nominale spanning - DC
24 V
Serie
Type actuator
Rond, knop, glad
Verpakking
Bulk
Kleur - actuator/dop
Zwart
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Schroefklem
Type montage
Paneelmontage, voorkant
Bescherming tegen binnendringen
IP65 - stofdicht, waterbestendig
Type
Standard
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 22,30mm dia
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Schakelfunctie
Off-Mom
Mechanische levensduur
5.000.000 cycli
Nominale stroom (A)
10A (AC), 8A (DC)