HW1B-M1F10-R
Productnummer DigiKey
1885-HW1B-M1F10-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HW1B-M1F10-R
Beschrijving
22MM PUSHBUTTON RED
Nominale spanning - AC
110 V
Fabr.
Nominale spanning - DC
24 V
Kleur - actuator/dop
Rood
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 22,30mm dia
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 60°C
Nominale stroom (A)
10A (AC/DC)