BSC014NE2LSIATMA1
Productnummer DigiKey
BSC014NE2LSIATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC014NE2LSIATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC014NE2LSIATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC014NE2LSIATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 25V 33A/100A TDSON
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 25 V 33 A (Ta), 100 A (Tc) 2,5W (Ta), 74W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-7
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSC014NE2LSIATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
39 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2700 pF @ 12 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 74W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
25 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,4mOhm @ 30A, 10V