BSC015NE2LS5IATMA1 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 4.718
Gegevensblad
N-kanaal 25 V 33 A (Ta), 100 A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-6
BSC015NE2LS5IATMA1
Productnummer DigiKey
448-BSC015NE2LS5IATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BSC015NE2LS5IATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BSC015NE2LS5IATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC015NE2LS5IATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 25V 33A/100A TDSON
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSC015NE2LS5IATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±16V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2000 pF @ 12 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 50W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
25 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-6
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,5mOhm @ 30A, 10V