BSC028N06LS3GATMA1
Productnummer DigiKey
BSC028N06LS3GATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC028N06LS3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC028N06LS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC028N06LS3GATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 23A/100A TDSON
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 23 A (Ta), 100 A (Tc) 2,5W (Ta), 139W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-1
EDA/CAD-modellen
BSC028N06LS3GATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,2V @ 93µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
175 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
13000 pF @ 30 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 139W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-1
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,8mOhm @ 50A, 10V