BSC066N06NSATMA1
Productnummer DigiKey
BSC066N06NSATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC066N06NSATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC066N06NSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC066N06NSATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 64A TDSON-8-6
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 64 A (Tc) 2,5W (Ta), 46W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-6
EDA/CAD-modellen
BSC066N06NSATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,3V @ 20µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
21 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1500 pF @ 30 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 46W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-6
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
6,6mOhm @ 50A, 10V