BSZ42DN25NS3GATMA1
Productnummer DigiKey
BSZ42DN25NS3GATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSZ42DN25NS3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSZ42DN25NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSZ42DN25NS3GATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 5A TSDSON-8
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 250 V 5 A (Tc) 33,8W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8-2
EDA/CAD-modellen
BSZ42DN25NS3GATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 13µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
5.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
430 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
33,8W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSON-8-2
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
425mOhm @ 2,5A, 10V