BTT62001ENAXUMA1
Productnummer DigiKey
448-BTT62001ENAXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BTT62001ENAXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BTT62001ENAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BTT62001ENAXUMA1
Beschrijving
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 TDSO-8
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 1,5A PG-TDSO-8-31
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BTT62001ENAXUMA1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1,5A
Fabr.
Rds Aan (Typ)
200mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Storingsbeveiliging
Te hoge temperatuur, overspanning, kortsluiting
Type schakelaar
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Aantal uitgangen
1
Soort
Automotive
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Kwalificatie
AEC-Q100
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
N-kanaal
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSO-8-31
Interface
Aan/uit
Verpakking / doos
Spanning - belasting
8V ~ 36V