BTT62004ESAXUMA1
Productnummer DigiKey
448-BTT62004ESAXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BTT62004ESAXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BTT62004ESAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BTT62004ESAXUMA1
Beschrijving
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-24
Standaard levertijd fabrikant
48 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 1A PG-TSDSO-24-21
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BTT62004ESAXUMA1 Modellen
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
Niet verplicht
Fabr.
Stroom - uitgang (max.)
1A
Serie
Rds Aan (Typ)
200mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (vast), detectie open belasting, te hoge temperatuur, overspanning
Type schakelaar
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Aantal uitgangen
4
Soort
Automotive
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Kwalificatie
AEC-Q100
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
N-kanaal
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSO-24-21
Interface
Aan/uit
Verpakking / doos
Spanning - belasting
5V ~ 36V