FF2000UXTR33T2M1BPSA1
Productnummer DigiKey
448-FF2000UXTR33T2M1BPSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FF2000UXTR33T2M1BPSA1
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 3300V 9AG-XHP2K33
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 3300V (3,3kV) 925A (Tc) Chassismontage AG-XHP2K33
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FF2000UXTR33T2M1BPSA1 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,4mOhm @ 1000A, 15V
Fabrikant
Infineon Technologies
Vgs(th) (max.) bij Id
5,55V @ 900mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
5000nC @ 15V
Verpakking
Box
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
203000pF @ 1800V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
SiCFET (siliciumcarbide)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
2 N-kanaal (halve brug)
Verpakking / doos
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
3300V (3,3kV)
Apparaatpakket leverancier
AG-XHP2K33
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
925A (Tc)