MSC025SMA330B4N
Productnummer DigiKey
150-MSC025SMA330B4N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC025SMA330B4N
Beschrijving
MOSFET SIC 3300V 25 MOHM TO-247-
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 3300 V 106 A (Tc) 800W (Tc) Through-hole TO-247-4
EDA/CAD-modellen
MSC025SMA330B4N Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
31mOhm @ 40A, 20V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 7mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
410 nC @ 20 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+23V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7080 pF @ 2400 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
800W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
3300 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
18V, 20V