MSC400SMA330B4N
Productnummer DigiKey
150-MSC400SMA330B4N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC400SMA330B4N
Beschrijving
MOSFET SIC 3300V 400 MOHM TO-247
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 3300 V 11 A (Tc) 131W (Tc) Through-hole TO-247-4
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,97V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
37 nC @ 20 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+23V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
579 pF @ 2400 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
131W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
3300 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
520mOhm @ 5A, 20V