MGJ2D121505MPC-R7
Productnummer DigiKey
811-MGJ2D121505MPC-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MGJ2D121505MPC-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
811-MGJ2D121505MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGJ2D121505MPC-R7
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -5V 100mA, 100mA 10,8V - 13,2V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
100mA, 100mA
Fabr.
Vermogen (watt)
2 W
Serie
Spanning - isolatie
5.7 kV
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 95°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
77%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
10,8V
Verpakking / doos
8-SMD-module
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Grootte / afmetingen
0,79" L x 0,59" B x 0,17" H (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)