IMCQ120R010M2HXTMA1
Productnummer DigiKey
448-IMCQ120R010M2HXTMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IMCQ120R010M2HXTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IMCQ120R010M2HXTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IMCQ120R010M2HXTMA1
Beschrijving
SICFET N-CH 1200V 195A 22PWRBSOP
Standaard levertijd fabrikant
39 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 195 A (Tc) 880W (Tc) Opbouwmontage PG-HDSOP-22
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IMCQ120R010M2HXTMA1 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
10mOhm @ 69A, 18V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5,1V @ 21,7mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
150.1 nC @ 18 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
+23V, -7V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6320 pF @ 800 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
880W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-HDSOP-22
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V, 18V