IPA50R199CPXKSA1 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Op voorraad: 1.403
Gegevensblad
Direct
onsemi
Op voorraad: 5.373
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 867
N-kanaal 500 V 17 A (Tc) 139W (Tc) Through-hole PG-TO220-3-31
IPA50R199CPXKSA1
Productnummer DigiKey
IPA50R199CPXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPA50R199CPXKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 500V 17A TO220-FP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
IPA50R199CPXKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 660µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
45 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1800 pF @ 100 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
139W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-3-31
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
199mOhm @ 9,9A, 10V