IPB320N20N3GATMA1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | IPB320N20N3GATMA1 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 200V 34A D2PAK |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 200 V 34 A (Tc) 136W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | IPB320N20N3GATMA1 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 4V @ 90µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 29 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±20V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 2350 pF @ 100 V |
Status onderdeel Actief | Vermogensdissipatie (max.) 136W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 200 V | Apparaatpakket leverancier PG-TO263-3 |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 32mOhm @ 34A, 10V |