IPB60R160C6ATMA1
Productnummer DigiKey
IPB60R160C6ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPB60R160C6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB60R160C6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB60R160C6ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 23.8A D2PAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 23,8 A (Tc) 176W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3
EDA/CAD-modellen
IPB60R160C6ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 750µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
75 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1660 pF @ 100 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
176W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO263-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
160mOhm @ 11,3A, 10V