IPD320N20N3GATMA1
Productnummer DigiKey
IPD320N20N3GATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD320N20N3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD320N20N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD320N20N3GATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 34A TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 34 A (Tc) 136W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3
EDA/CAD-modellen
IPD320N20N3GATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 90µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2350 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
136W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
32mOhm @ 34A, 10V