IPD50N03S2L06ATMA1
Productnummer DigiKey
IPD50N03S2L06ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD50N03S2L06ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD50N03S2L06ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD50N03S2L06ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 50A TO252-31
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 50 A (Tc) 136W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3-11
EDA/CAD-modellen
IPD50N03S2L06ATMA1 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
68 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1900 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
136W (Tc)
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
6,4mOhm @ 50A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 85µA