IPD60R1K5CEAUMA1
Productnummer DigiKey
IPD60R1K5CEAUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD60R1K5CEAUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD60R1K5CEAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD60R1K5CEAUMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 5A TO252
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 5 A (Tc) 49W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3
EDA/CAD-modellen
IPD60R1K5CEAUMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 90µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
9.4 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
200 pF @ 100 V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogensdissipatie (max.)
49W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,5Ohm @ 1,1A, 10V