IPD60R280P7SAUMA1 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 2.145
Gegevensblad
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
Op voorraad: 0
Gegevensblad
N-kanaal 600 V 12 A (Tc) 53W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3
IPD60R280P7SAUMA1
Productnummer DigiKey
IPD60R280P7SAUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD60R280P7SAUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD60R280P7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD60R280P7SAUMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 12A TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
48 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
IPD60R280P7SAUMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 190µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
18 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
761 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
53W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
280mOhm @ 3,8A, 10V