IPLK60R360PFD7ATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPLK60R360PFD7ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPLK60R360PFD7ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPLK60R360PFD7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPLK60R360PFD7ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 13A THIN-PAK
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 13 A (Tc) 74W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-52
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPLK60R360PFD7ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 140µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
12.7 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
534 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
74W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-52
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
360mOhm @ 2,9A, 10V