IRF40R207
Productnummer DigiKey
IRF40R207TR-ND - Tape & Reel (TR)
IRF40R207CT-ND - Cut Tape (CT)
IRF40R207DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IRF40R207
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 56A TO252
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 56 A (Tc) 83W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IRF40R207 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,9V @ 50µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
68 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2110 pF @ 25 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
83W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V