TLE42662GSV33HTMA1
Productnummer DigiKey
2156-TLE42662GSV33HTMA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TLE42662GSV33HTMA1
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 100MA SOT223-4
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA PG-SOT223-4
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
70 µA
Verpakking
Bulk
PSRR
68dB (100 Hz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Blokkering
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overtemperatuur, omgekeerde polariteit, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
45V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
PG-SOT223-4
Spanningsuitval (max.)
1,1V @ 100mA