TLE42662GSV33HTMA2
Productnummer DigiKey
TLE42662GSV33HTMA2TR-ND - Tape & Reel (TR)
TLE42662GSV33HTMA2CT-ND - Cut Tape (CT)
TLE42662GSV33HTMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TLE42662GSV33HTMA2
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V PG-SOT223-4
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA PG-SOT223-4
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TLE42662GSV33HTMA2 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
60 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
4 mA
Serie
PSRR
68dB (100 Hz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Blokkering
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overtemperatuur, omgekeerde polariteit, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
45V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanningsuitval (max.)
1,1V @ 100mA