IXFH150N30X3
Productnummer DigiKey
238-IXFH150N30X3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH150N30X3
Beschrijving
MOSFET N-CH 300V 150A TO247
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 300 V 150 A (Tc) 890W (Tc) Through-hole TO-247 (IXTH)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
177 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
13100 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
890W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
300 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 (IXTH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
8,3mOhm @ 75A, 10V