IXFH320N10T2
Productnummer DigiKey
238-IXFH320N10T2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH320N10T2
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 320A TO247AD
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 320 A (Tc) 1000W (Tc) Through-hole TO-247AD (IXFH)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
430 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
26000 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1000W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247AD (IXFH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,5mOhm @ 100A, 10V