IXFH30N60X is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
IXYS
Op voorraad: 3.809
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 182
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 0
Infineon Technologies
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 282
Vishay Siliconix
Op voorraad: 500
Vishay Siliconix
N-kanaal 600 V 30 A (Tc) 500W (Tc) Through-hole TO-247
IXFH30N60X
Productnummer DigiKey
IXFH30N60X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXFH30N60X
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 30A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 4mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
56 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2270 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
500W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
155mOhm @ 15A, 10V