IXTK32P60P
Productnummer DigiKey
238-IXTK32P60P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTK32P60P
Beschrijving
MOSFET P-CH 600V 32A TO264
Standaard levertijd fabrikant
37 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 600 V 32 A (Tc) 890W (Tc) Through-hole TO-264 (IXTK)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IXTK32P60P Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
196 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
11100 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
890W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-264 (IXTK)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
350mOhm @ 16A, 10V