IXTT20P50P
IXTT20P50P
Productnummer DigiKey
238-IXTT20P50P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTT20P50P
Beschrijving
MOSFET P-CH 500V 20A TO268
Standaard levertijd fabrikant
37 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 500 V 20 A (Tc) 460W (Tc) Opbouwmontage TO-268AA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IXTT20P50P Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
103 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5120 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
460W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-268AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
450mOhm @ 10A, 10V