IXTX24N100 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
IXYS
Op voorraad: 36
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 148
Gegevensblad
N-kanaal 1000 V 24 A (Tc) 568W (Tc) Through-hole PLUS247™-3
IXTX24N100
Productnummer DigiKey
IXTX24N100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTX24N100
Beschrijving
MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,5V @ 8mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
267 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8700 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
568W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1000 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PLUS247™-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
400mOhm @ 12A, 10V