DA-15S-ULR is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Encitech Connectors AB
Op voorraad: 850
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Encitech Connectors AB
Op voorraad: 801
Gegevensblad
Assmann WSW Components
Op voorraad: 0
Assmann WSW Components
Op voorraad: 0
MH Connectors
MH Connectors
Afbeelding van DA-15S-ULR is niet beschikbaar
DA-15S-ULR
Productnummer DigiKey
670-DA-15S-ULR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DA-15S-ULR
Beschrijving
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 positie D-Sub Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Connector
Categorie
Flenskenmerk
Behuizing/omhulsel (zonder schroefdraad)
Fabr.
Aansluiting
Soldeerhuls
Serie
Primair materiaal
Metal
Verpakking
Bulk
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal, helder gechromateerd zink
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact
Goud
Stijl connector
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Nominale stroom (A)
5A
Aantal posities
Kleur
Zwart
Aantal rijen
2
Diëlektrisch materiaal
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Type montage
Draaddikte
20AWG
Grootte omhulsel, indeling connector
2 (DA, A)
Materiaal contact
Koperlegering
Type contact
Signaal
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C