MHDB15SS is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
MH Connectors
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Encitech Connectors AB
Op voorraad: 850
Gegevensblad
Encitech Connectors AB
Op voorraad: 801
Assmann WSW Components
Op voorraad: 0
Assmann WSW Components
JAE Electronics
15 positie D-Sub Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Connector
MHDB15SS
Productnummer DigiKey
4672-MHDB15SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MHDB15SS
Beschrijving
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Flenskenmerk
Behuizing/omhulsel (zonder schroefdraad)
Fabr.
Aansluiting
Soldeerhuls
Serie
Primair materiaal
Metal
Verpakking
Tray
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal, vertind/vernikkeld
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact
Goud
Stijl connector
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Nominale stroom (A)
5A
Aantal posities
Nominale spanning
250V
Aantal rijen
2
Kleur
Zwart
Type montage
Diëlektrisch materiaal
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Grootte omhulsel, indeling connector
2 (DA, A)
Materiaal contact
Messing
Type contact
Signaal
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C