DX07S024WJ1R350
Productnummer DigiKey
670-2949-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2949-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2949-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DX07S024WJ1R350
Beschrijving
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
EDA/CAD-modellen
DX07S024WJ1R350 Modellen
Categorie
Functies
Printplaatgeleider
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C
Nominale stroom (A)
5A
Spanning - nominaal
48V