DX07S024WJ3R400 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
JAE Electronics
Op voorraad: 3.143
Gegevensblad
Similar
GCT
Op voorraad: 4.075
Gegevensblad
Similar
GCT
USB Type-C Connectors DX07 Series
DX07S024WJ3R400
Productnummer DigiKey
670-2950-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2950-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2950-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DX07S024WJ3R400
Beschrijving
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
EDA/CAD-modellen
DX07S024WJ3R400 Modellen
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabrikant
JAE Electronics
Functies
Printplaatgeleider
Serie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aantal poorten
1
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
5A
Type aansluiting
USB-C (USB TYPE-C)
Spanning - nominaal
48V