MX23A12SF1
MX23A12SF1
MX23A12SF1
Productnummer DigiKey
670-1684-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX23A12SF1
Beschrijving
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,098" (2,50mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MX23A12SF1 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Rij-afstand
0,173" (4,40mm)
Fabr.
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Serie
Contactklemmen
Krimpen
Verpakking
Bulk
Type bevestiging
Grendelslot
Status onderdeel
Actief
Kleur
Zwart
Type aansluiting
Functies
Waterdicht
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Aantal posities
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Hoogte
0,098" (2,50mm)