MX23A26SF1
MX23A26SF1
MX23A26SF1
Productnummer DigiKey
670-1687-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX23A26SF1
Beschrijving
CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM
Gedetailleerde beschrijving
26 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,098" (2,50mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MX23A26SF1 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Rij-afstand
0,173" (4,40mm)
Fabr.
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Serie
Contactklemmen
Krimpen
Verpakking
Bulk
Type bevestiging
Grendelslot
Status onderdeel
Actief
Kleur
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Hoogte
0,098" (2,50mm)