MX84B032SF1
MX84B032SF1
MX84B032SF1
Productnummer DigiKey
670-MX84B032SF1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX84B032SF1
Beschrijving
CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM
Gedetailleerde beschrijving
32 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,087" (2,20mm)
Categorie
Rij-afstand
0,118" (3,00mm)
Type bevestiging
Grendelslot
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Hoogte
0,087" (2,20mm)