MX84B032SF2
Productnummer DigiKey
670-MX84B032SF2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX84B032SF2
Beschrijving
CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM
Gedetailleerde beschrijving
32 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Aqua 0,087" (2,20mm)
Categorie
Rij-afstand
0,118" (3,00mm)
Type bevestiging
Grendelslot
Kleur
Aqua
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Hoogte
0,087" (2,20mm)