WP25D-P010VA1-R8000
Productnummer DigiKey
670-2945-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2945-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2945-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WP25D-P010VA1-R8000
Beschrijving
CONN PLUG 10POS SMD GOLD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Connector posities Stekker, buitenmantelcontacten Opbouwmontage Goud
Categorie
Aantal rijen
2
Fabrikant
JAE Electronics
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Functies
Soldeerblokkering
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Afwerking contact
Goud
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Dikte afwerking contact
4,00µin (0,100µm)
Type aansluiting
Stekker, buitenmantelcontacten
Mated stapelhoogtes
0,7mm
Aantal posities
10
Hoogte boven bord
0,022" (0,57mm)
Hoogte
0,014" (0,35mm)