WP25D-S010VA1-R8000 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | WP25D-S010VA1-R8000 |
Beschrijving | CONN RCPT 10POS SMD GOLD |
Type aansluiting Contrastekker, middenstrookcontacten | Mated stapelhoogtes 0,7mm |
Aantal posities 10 | Hoogte boven bord 0,028" (0,71mm) |
Hoogte 0,014" (0,35mm) | Basisproductnummer |