WP27D-S010VA3-R15000 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | WP27D-S010VA3-R15000 |
Beschrijving | CONN RCPT 10POS SMD GOLD |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | WP27D-S010VA3-R15000 Modellen |
Categorie | Aantal rijen 2 |
Fabrikant JAE Electronics | Type montage Opbouwmontage |
Serie | Functies Soldeerblokkering |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Afwerking contact Goud |
Status onderdeel Actief | Dikte afwerking contact 4,00µin (0,100µm) |
Type aansluiting Contrastekker, middenstrookcontacten | Mated stapelhoogtes 0,7mm |
Aantal posities 10 | Hoogte boven bord 0,028" (0,71mm) |
Hoogte 0,014" (0,35mm) | Basisproductnummer |