WP25D-S010VA1-R8000
Productnummer DigiKey
670-2947-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2947-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2947-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WP25D-S010VA1-R8000
Beschrijving
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Connector posities Contrastekker, middenstrookcontacten Opbouwmontage Goud
Type aansluiting
Contrastekker, middenstrookcontacten
Mated stapelhoogtes
0,7mm
Aantal posities
10
Hoogte boven bord
0,028" (0,71mm)
Hoogte
0,014" (0,35mm)