WP25D-S028VA1-R8000
Productnummer DigiKey
670-2948-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2948-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2948-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WP25D-S028VA1-R8000
Beschrijving
CONN RCPT 28POS SMD GOLD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
28 Connector posities Contrastekker, middenstrookcontacten Opbouwmontage Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
WP25D-S028VA1-R8000 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Type aansluiting
Contrastekker, middenstrookcontacten
Mated stapelhoogtes
0,7mm
Aantal posities
28
Hoogte boven bord
0,028" (0,71mm)
Hoogte
0,014" (0,35mm)