WP27D-S010VA3-R15000
Productnummer DigiKey
670-2970-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2970-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2970-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WP27D-S010VA3-R15000
Beschrijving
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Connector posities Contrastekker, middenstrookcontacten Opbouwmontage Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
WP27D-S010VA3-R15000 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Aantal rijen
2
Fabrikant
JAE Electronics
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Functies
Soldeerblokkering
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Afwerking contact
Goud
Status onderdeel
Actief
Dikte afwerking contact
4,00µin (0,100µm)
Type aansluiting
Contrastekker, middenstrookcontacten
Mated stapelhoogtes
0,7mm
Aantal posities
10
Hoogte boven bord
0,028" (0,71mm)
Hoogte
0,014" (0,35mm)